Eurotikand
 
Tikandid, mis annavad tootele elu    
 

 

Tikandist

Masintikandit on võimalik teha mistahes valmis- või pooltoodetele. Sellisteks toodeteks võivad olla T-särgid, pluusid, mütsid, fliisid, sallid, seelikud, püksid, kleidid, riidest käekotid, pudipõlled jpm.


Masintikand sobib kaunistama mitmesugust kodutekstiili – kardinaid, päevatekke, dekoratiivpatju, voodipesu, puuvill- ja froteerätikuid, linikuid, laualinasid.

 

Masintikandit võib teha praktiliselt igat liiki kangale. Õhemate ja venivate kangaste puhul kasutatakse tikandi all tugevduskangast. Tikkida saab ka kudumitele. Tikandi eeliseks on kulumiskindlus ja pesukestvus.


Aplikatsioonid on tikitud eraldi riidele, kust nad pärast välja lõigatakse ja soovitud tootele kinnitatakse. Neid võib peale õmmelda mütsidele, kinnastele, jopedele, pükstele, isegi jalanõudele. Eriti armastavad aplikatsioone lapsed ja samas on aplikatsioonid head plekkide, aukude või muude riidedefektide peitmisel. Aplikatsioonid on masinpestavad. Riidele õmmeldud aplikatsioon ei veni pesus välja ega venita ka riiet, millele ta õmmeldud on.


Lisaks harilikele siidja läikega viskoosniitidele saab tikkimiseks kasutada ka kulla- ja hõbedatoonilisi metallikniite. 

Eurotikand OÜ ; e-mail: info[ät]eurotikand.eu